חבר אנונימי

מישהו לדבר איתו ופשוט ״לפרוק״.
בלי שיפוטיות, אנונימיות מוחלטת.
אנחנו כאן עבורך בשביל לדבר איתך בוואצאפ על כל נושא שמטריד אותך ושומרים על אנונימיות מוחלטת 🙂
גראטוס חבר אנונימי
חבר אנונימי - בועת וואצאפ

למה לא מעריכים אותי בעבודה?
איך אפשר להתמודד עם חרטה?
יש לי תחושת תסכול, מה עושים?
איך אוכל לשפר את הבטחון העצמי?

אלה רק כמה דוגמאות להודעות שאנחנו מקבלים…מאז שהקמנו את האתר אנחנו מקבלים לא מעט פניות מהקוראים. אנשים סתם רוצים לדבר, לא כדי לקבל ייעוץ או טיפול. אז אנחנו אומנם לא גורם מקצועי מוסמך ולא מספקים טיפול או המלצה רפואית, אבל תמיד שמחים להקשיב ולכן הקמנו את השירות הזה.

שאלות נפוצות

על כל נושא, כל מה שבא לך, אין פורמט, אין סדר נכון, הכי טוב לדמיין שאתם יושבים ליד בנאדם שאתם לא מכירים ופשוט מתחילים איתו שיחה על מה שבא לכם.
כל השיחות אנונימיות וממש כפי שהפרטיות שלכם חשובה לכם כך גם הפרטיות שלנו, אתם מדברים עם אדם כלשהו (אנושי, זה לא בוט!) שרוצה להקשיב לכם ולא רוצה לשפוט אתכם, רק להיות אוזן קשבת.
חד משמעית לא! אנחנו ממליצים לפנות לגורם מקצועי או רפואי בכל בעיה או סוגיה שיש לכם, אנחנו כאן רק כדי לתרום מהנסיון חיים האישי של כל אחד שמדבר איתכם, כל הדעות והדברים שנגיד הם דעתנו הסובייקטיבית בלבד ואין לקחת אותה כאמת מוחלטת.
כפי שבוודאי שמתם לב אין באתר כתבות ממומנות ואנחנו עושים את מה שאנחנו עושים בראש ובראשונה קודם כל כדי לעשות טוב לאנשים. זו הסיבה שמלכתחילה בגללה האתר הזה הוקם. השיחות האלו לא בתשלום ואנחנו שמחים להיות כאן בשבילכם.

לצערי לא, האנשים שמדברים איתכם הם אנשים שבחיי היום יום עובדים במקומות שונים ועסוקים בעיסוקים היומיומיים שלהם, ממש כמוכם. אין להם שום התחייבות להיות זמינים דווקא בזמן שצריך אותם, אבל אנחנו נעשה את כל המאמצים לענות בהקדם האפשרי ברגע שנוכל להתפנות כדי להיות כאן עבורכם.

אנחנו לא מבקשים מכם להירשם בשום מקום או לספק מידע אישי כדי להתחיל שיחה, רק להסכים לתנאי השימוש שלנו. השיחות בוואצאפ מוצפנות מקצה לקצה ואפשר לקרוא עוד על פרוטוקול אבטחת המידע באתר של וואצאפ.

״ממליצה על גראטוס שהיו איתי בהתקף חרדה וניסו בכל דרך להרגיע. אמנם ייקח עוד קצת זמן כניראה להחלים אבל תמכו והיו אוזן קשבת. תודה רבה״
חיפוש כתבה לפי תחום:
כל הזכויות שמורות לאנגורה מדיה בע"מ ©
הצטרפו ל-26,000 ישראלים אחרים שהבריאות חשובה להם
מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6

הכירו את מחשבון האושר שתוכנן ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד היוקרתית.

100% אנונימי

קבלו טיפים לחיים שמחים ובריאים יותר

מאמרים וטיפים מעשיים שיעזרו לכם לחיות חיים שמחים, מספקים ומאוזנים יותר.