תזונה

אפשר לטעון שתזונה היא המרכיב הדומיננטי והחשוב ביותר בחיינו. היא מאפשרת לנו להתקיים, ואם היא איכותית, היא מאפשרת לנו להתקיים יותר זמן ועם רמה גבוהה יותר של אנרגיה ובריאות. אם היא טעימה, היא מאפשרת לנו להתקיים בעונג רב ובהנאה רבה. אנחנו חושבים על אוכל, מתכננים מה נאכל, משקיעים בבישול ומתענגים מהאכילה. תזונה היא חלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו. כאן תוכלו למצוא מאמרים מעמיקים וייחודיים, שעוסקים בכל הקשור לתזונה ולאורח חיים בריא, ויעניקו לכם עצות וטיפים כיצד לאכול טוב, בריא וטעים יותר.

[קרא עוד…]
[סגור]
תזונה
הרפואה הסינית רואה בתזונה כאלמנט קריטי במיוחד במארג הבריאות שלנו, ובתור כזה שמשפיע ישירות על איברים ומערכות בגוף. היא דוגלת באכילה חכמה, המותאמת לאקלים ולעונות השנה, ובשימוש בתוצרת מקומית וטרייה. כך תוכלו ליישם אותה באופן מיידי.
תזונה
צמחי מרפא ומזונות-על שונים נכנסים ויוצאים מעת לעת מהאופנה התזונתית, ואמנם לרוב הם באמת ניחנים בסגולות וביתרונות הבריאותיים המיוחסים להם, אך כדאי לצרוך מזונות אלו בהתאמה אישית לכל אחד ואחת מאיתנו ועל בסיס אבחון אישי.
תזונה
אם נשלב צמחי מרפא לתוך התפריט הקבוע שלנו, נוכל לא רק להעשיר את האוכל שאנו צורכים - אלא גם את הבריאות. אין צורך להיות מטפלים מוסמכים בשביל לשלב אותם בהצלחה, וכל אחד יכול לעשות זאת בעצמו בשגרה.
מחשבון אושר
מה מדד האושר שלך?

מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6. נבנה ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד.

100% אנונימי

תחומים:
גראטוס
קבלו טיפים לחיים שמחים ובריאים יותר

מאמרים וטיפים מעשיים שיעזרו לכם לחיות חיים שמחים, מספקים ומאוזנים יותר.

מחשבון אושר
מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6

הכירו את מחשבון האושר שתוכנן ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד היוקרתית.

100% אנונימי