מערכות יחסים

אנחנו לא רק "האדם הנבון", אנחנו גם האדם החברתי. אין הרבה מרכיבים בחיינו שמשפיעים ומעצבים אותם כמו מערכות היחסים שלנו עם משפחה, קולגות וחברים. מערכות היחסים הללו שזורות ברגעים נפלאים, כאלו שקשה להתעלות עליהם, ומעניקים לנו סיפוק אדיר ואושר אמיתי. לעומת זאת, בשל האופי המורכב שלהן, ובשל כך שאנו לא רק נבונים וחברתיים, אלא גם מורכבים ומסובכים – כך גם מערכות היחסים שלנו נוטות לעיתים להיות מורכבות ומסובכות. כאן תוכלו למצוא מאמרים מעמיקים וייחודיים, שעוסקים במערכות יחסים בין אנשים, ויעניקו לכם עצות ודרכים כיצד לנהל אותן טוב יותר, להפיק מהן את המרב ולהתגבר על קונפליקטים ומשברים.

[קרא עוד…]
[סגור]
מערכות יחסים
כמו שכולנו יודעים היטב, למילים יש יכולת בלתי-רגילה לפגוע. מצד שני, לפעמים מתן משוב וביקורת הוא לא רק דבר שאי אפשר להימנע ממנו, אלא גם כזה שלא כדאי להימנע ממנו. ביקורת בונה היא דרך המלך לעזור לאדם אחר להשתפר ולתפקד באופן מדויק יותר מבלי לפגוע ברגשותיו.
מערכות יחסים
יחסים עם ההורים יכולים להיות מורכבים ומפותלים ולדעת עליות ומורדות. לעיתים יש לנו נטייה לנהל ספרי חשבונות פתוחים ולהחזיק בתוכנו כעסים הנוגעים אליהם. האמת היא שההורים שלנו לא יהיו כאן לנצח, וכך גם אנחנו, לכן חבל לבזבז את הזמן על מריבות וכעסים.
מחשבון אושר
מה מדד האושר שלך?

מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6. נבנה ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד.

100% אנונימי

תחומים:
גראטוס
קבלו טיפים לחיים שמחים ובריאים יותר

מאמרים וטיפים מעשיים שיעזרו לכם לחיות חיים שמחים, מספקים ומאוזנים יותר.

מחשבון אושר
מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6

הכירו את מחשבון האושר שתוכנן ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד היוקרתית.

100% אנונימי