כתבות

באמצעות התוכן שתמצאו בעמוד זה תוכלו לפתח את עצמכם ולשפר את אורח החיים שלכם. כל מאמר נכתב ונבדק על ידי שני אנשי מקצוע מהצוות שלנו, בהתבסס על מקורות מידע מוסמכים, ונכתב לאחר ביצוע מחקר מעמיק. המידע המזוקק מוגש לכם כאן כך שיהיה לכם קל ומעניין לצרוך אותו – וליישם אותו בחיים הפרטיים שלכם בסיום הקריאה.

חיפוש כתבה לפי נושא:
תזונה
צליל ברלין מטפלת ברפואה סינית
באורח החיים המערבי המודרני שרובנו מנהלים, חשוב שניתן התייחסות מיוחדת להתנהלות לקראת ועם בוא החורף, כדי שנוכל לעבור את העונה הקרה בצורה המיטיבה ביותר. במאמר הבא ריכזנו עבורכם טיפים שיעזרו לכם לשמור על הבריאות בחורף.
פסיכולוגיה
דינה פלר פסיכותרפיסטית (MA)
אנשים רבים נפלו על הגנת הגבולות הלאומיים בעולם, אך הרבה יותר דמעות נשפכו סביב נושא הגבולות האישיים. בעצם, מלחמות אלה, שאמנם לא גובים קורבנות בחיי אדם, אך גובים דמעות, סכסוכים ועצבים, מתנהלים מדי יום במאות אלפי משפחות. הצבת גבולות היא חובתנו בתור הורים, אף שהמלאכה הזאת לעיתים לא נעימה כלל.
רוחניות
סיון קידר מטפלת ברפואה סינית
זה עשוי לקרות לכם במפגש עם אנשים חדשים, בהגיעכם לראיון עבודה, בחיפוש אחר דירה או רכב, ואפילו ברגע ארעי וחמקמק בו תקבלו "מסר" שיגיד לכם האם לעשות צעד מסוים או לא. זו תחושה שלא ניתן להסביר במילים, מעין ידיעה בלתי מודעת למה שעתיד לקרות. יש שיקראו לזה תחושת בטן, אחרים יכנו זאת ראיית הנולד, אך גם המדע כבר מכיר בכך, שהתחושה הזו היא האינטואיציה שלנו.
פסיכולוגיה
שני כנפו מאמנת מוסמכת (BA)
בן אדם הוא תהליך שנמצא בעבודה מתמדת - ולא המוצר המוגמר. אנחנו תמיד יכולים לעבוד ולשפר את המוצר הזה, ולהפוך לאנשים בריאים ומאושרים. מה אנחנו יכולים ללמוד ממחקרים אודות תכונות אופי וסגולות של אנשים שחיים טוב יותר?
התנהגות
סיון קידר מטפלת ברפואה סינית
לכל אחד מאיתנו יש תשוקות, ערכים, שאיפות, תקוות, רצונות וצרכים. לכל אחד מאיתנו יש פוטנציאל. חיים של מימוש עצמי הם חיים בעלי משמעות, חיים שמוציאים מאיתנו את המיטב, חיים אותם אנו משתוקקים לחיות בכל בוקר מחדש. אז איך באמת משיגים אותם?
תזונה
סיון קידר מטפלת ברפואה סינית
אכילת תזונה עשירה בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון היא אחד החלקים החשובים ביותר באורח חיים בריא. המדע אומר שמזונות עתירי תזונה לא רק גורמים לנו להרגיש מצוין, אלא אף עשויים להפחית את הסיכון למצבים בריאותיים כרוניים מסוימים תוך מתן יתרונות בריאותיים מרובים.
התנהגות
אורית בראון אגמי מאמנת מוסמכת (BA)
מה היא משמעת עצמית? איך נוכל לפתח אותה ואיך היא מובילה אותנו לחופש להיות מי שאנחנו באמת. המאמר שלפניכם, יענה לכם על כל השאלות הללו כולל: עצות מעשיות ותרגולים שישפרו את המשמעת העצמית שלכם באופן ניכר.
התנהגות
צביה טורקניץ עובדת סוציאלית (BA)
אופטימיות או פסימיות - האם ניתן באופן מודע לבחור איך להסתכל על החיים או שדרך ההסתכלות הינה תכונה מולדת ובלתי ניתנת לשינוי? התשובה חיובית בהחלט! אופטימיות היא תכונה נרכשת, שבעזרת כלים נכונים ופשוטים לעבודה עצמית אפשר ללמוד אותה ולשנות את תפיסת המציאות מחצי הכוס הריקה לחצי הכוס המלאה.
התנהגות
שני כנפו מאמנת מוסמכת (BA)
מי מאיתנו לא אוהב לקבל חיזוקים ומחמאות ומי לא נסוג ונעלב, לנוכח ביקורת או התעלמות של הסביבה? המנגנון טבעי ומובנה בנו, אבל האם צריך להיכנע לכוחו של האישור מהסביבה? האם לא עדיף לנטרל אותו, על מנת שנוכל להמשיך הלאה, להתפתח ולחוש בעלי ערך? כל התשובות בכתבה הבאה, המשיכו לקרוא.
התנהגות
אופיר ברנשטם מלווה תהליכים רגשיים (Facilitator)
אנחנו חיים בתרבות אינסטנט. המון מאמצים נעשים בשביל להביא לנו כמה שיותר בכמה שפחות זמן. הטכנולוגיה שמשרתת אותנו היום נעשית יותר ויותר חכמה ומיידית. מתי בפעם האחרונה מצאתם את עצמכם מחכים יותר ממאית השנייה כדי לקרוא את הפוסט האחרון בפיד שלכם בפייסבוק? או בשביל להוציא שיחה מהנייד? או לשלוח הודעת וואטסטפ? ומה קורה כשאנחנו לא מקבלים מענה מיידי?
מחשבון אושר
מה מדד האושר שלך?

מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6. נבנה ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד.

100% אנונימי

חיפוש כתבה לפי תחום:
כל הזכויות שמורות לאנגורה מדיה בע"מ ©
הצטרפו ל-26,000 ישראלים אחרים שהבריאות חשובה להם
מחשבון אושר
מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6

הכירו את מחשבון האושר שתוכנן ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד היוקרתית.

100% אנונימי

גראטוס
קבלו טיפים לחיים שמחים ובריאים יותר

מאמרים וטיפים מעשיים שיעזרו לכם לחיות חיים שמחים, מספקים ומאוזנים יותר.