רגשות

רגשות. מילה אחת עם כל-כך הרבה משמעויות, פרשנויות והשלכות. כמה מורכב הוא עולם הרגשות. כמה הרגשות שלנו משפיעים עלינו. איך הם צובעים לנו את החוויה כולה - בלעדיהם הכל רק שחור ולבן. פעמים רבות הם כקול הפנימי שמנחה אותנו כיצד לפעול. חשוב להאזין להם, אבל לאו דווקא להקשיב להם. הכוונה שלהם טובה, אבל יש להם נטייה להגזים. כאן תוכלו למצוא מאמרים מעמיקים וייחודיים, שעוסקים בעולם הרגשות, ויעניקו לכם עצות ודרכים כיצד לווסת, להתמודד וכמובן ליהנות מהרגש.

[קרא עוד…]
[סגור]
רגשות
צביה טורקניץ עובדת סוציאלית (BA)
אם הכעס שולט בנו ומנהל אותנו בשגרה, הוא יפגע בנו בדרכים שונות במהרה. הוא יפגע בהשגת המטרות, בקריירה ובמערכות היחסים שלנו. הוא יפגע גם באנשים הקרובים לנו. אילוף הכעס הוא נדבך חשוב בהתפתחות האישית של כל אדם, ולכן חשוב ללמוד כיצד לעשות זאת.
רגשות
סיון קידר מטפלת ברפואה סינית
בעידן הנוכחי, למרות שיש לנו פחות סיבות להיות מודאגים מבחינה הישרדותית או קיומית - אנחנו דווקא מוצאים את עצמנו מוטרדים עוד ועוד. תפקידו של השכל לדאוג, אבל כשהדאגה יוצאת משליטה - היא משפיעה לרעה על הבריאות שלנו. לשמחתכם, יש לכם מה לעשות בנידון.
רגשות
דינה פלר פסיכותרפיסטית (MA)
החרדה עשויה להרים את הראש ולהופיע ברגעים שונים בחיינו. בשביל להפחית מהעוצמה שלה ולצמצם את תדירות ההופעה שלה, חשוב לדעת כיצד להתמודד איתה, מה לעשות כשהיא עולה, ולא פחות חשוב מכך - מה לא לעשות.
רגשות
אלעד גולן פסיכולוג קליני (MA)
אמנם על פניו הוא נשמע אינטואיטיבית כלא הגיוני, אך פחד מהצלחה הוא אמיתי ומהווה במידה רבה פחד מאי-הוודאות שמביאים איתם שינויים שחלים בחיינו בעקבות ההצלחה. באמצעות הגדרה של מהי הצלחה עבורנו באופן אישי וזיהוי הפחד מהצלחה אפשר להתגבר עליו ולא לאפשר לו להיות לנו למכשול.
רגשות
דינה פלר פסיכותרפיסטית (MA)
לעידן המודרני יש מספר שמות. אנשי האומנות יקראו לו העידן הפוסט-מודרניסטי, אנשי התקשורת יקראו לו עידן המידע, יש כאלה שקוראים לו עידן המהפכה התעשייתית הרביעית, אך כל מי שעובד עם אנשים בוודאות יקרא לו עידן הסטרס. הלחץ הבלתי פוסק, המתח הנפשי שלא מרפה לרגע, כל אלה הפכו מזמן למילים נרדפות לאורח החיים המודרני.
רגשות
יוגב פודחרני קופירייטר
אושר. אם תשאלו אנשים מה הם רוצים להשיג, לא משנה מה תהיה התשובה שלהם, בשורה התחתונה - מה שהם מחפשים זה להיות מאושרים. אולי הם יגידו שהם רוצים להיות מפורסמים או עשירים, אבל עבורם אלו פשוט מילים אחרות לאושר. מחקר מצא את הגורם שהכי משפיע.
מחשבון אושר
מה מדד האושר שלך?

מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6. נבנה ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד.

100% אנונימי

חיפוש כתבה לפי תחום:
כל הזכויות שמורות לאנגורה מדיה בע"מ ©
הצטרפו ל-26,000 ישראלים אחרים שהבריאות חשובה להם
מחשבון אושר
מחשבון האושר שיגיד לכם כמה אתם מאושרים מ-1 עד 6

הכירו את מחשבון האושר שתוכנן ע״י פסיכולוגים מאוניברסיטת אוקספורד היוקרתית.

100% אנונימי

גראטוס
קבלו טיפים לחיים שמחים ובריאים יותר

מאמרים וטיפים מעשיים שיעזרו לכם לחיות חיים שמחים, מספקים ומאוזנים יותר.